Vynes koš je aplikace které řeknete „zbav mě toho!“
a nevymlouvá se.

Jednoduše, pohodlně a rychle vás zbavíme toho, co potřebujete zlikvidovat. Ať už starého gauče, krabice starého papíru, matrace, nebo třeba jen mikrovlnné trouby. To vše a mnohé další odvezeme, kdy jen budete chtít. 

Jsme si vědomi toho, že odvoz starého nábytku, elektrospotřebiče nebo jakéhokoliv jiného odpadu či nepotřebné věci moc příjemný není. Mnoho starostí se zajištěním dodávky nebo obavy z poškození interiéru vašeho osobního automobilu. Poté ještě shánět někoho na pomoc a někam to vézt. Všechny tyto starosti nechte na nás

Odvážíme i jednotlivé malé věci – třeba starou tiskárnu. Neřekneme vám, že přistavíme kontejner, i když potřebujete zlikvidovat jen krabici starých zavařovacích sklenic.
Nebojte se nás kontaktovat

Projekt Vynes koš provozuje naše firma Koliro s. r. o., která má vizi ho nadále rozvíjet do dalších krajů. Naším cílem jsou zákazníci, kteří nebudou muset řešit odpad, ale svůj volný čas stráví mnohem příjemněji. 

Vy si užíváte svůj volný čas, my odvážíme vaše nepotřebné věci. Sami si zvolíte datum, čas a místo odvozu a my pro to přijedeme až k vám. 

Historie, která nás vedla ke vzniku projektu Vynes koš

Kolem roku 2017 jsme se zabývali i správou nemovitostí a oslovovalo nás mnoho zákazníků a realitních makléřů, že potřebují odvézt např. jen jednu malou věc (mikrovlnku, gauč, lednici, pračku, staré pneu apod.).

Internet jim vždy nabídl jen firmy, které na odpad přistaví kontejner. Když hledali nějakého dopravce nebo stěhováka, tak se dozvěděli jen „doprava po Liberci – 800 Kč, práce – 500 Kč a pojedete s námi na sběrný dvůr, aby se to dalo na vaši občanku. (Stejnou matraci Vynes koš odveze třeba i za 500 Kč.)

Tato situace na trhu se nám zdála neuspokojivá, a tak jsme přišli s vizí projektu Vynes koš pro Liberec a jeho okolí.

Pro koho má aplikace Vynes koš smysl

Pro lidi, kteří chtějí třídit odpad, ale nemají doma tolik místa nebo mají barevné kontejnery příliš daleko.

U nás si můžete objednat svoz papíru, skla a nebo dokonce tzv. 6 v 1. Unikátní službu pro odpad, kdy dáváte do jedné odpadní nádoby veškerý odpad vhodný pro třídění (sklo, papír, plasty, nápojové kartony, kovy, elektro). My poté přijedeme, odpad roztřídíme a zlikvidujeme již vytříděný.

Tato služba je navíc skvělá pro podnikatele, kteří mají ze zákona povinnost třídit odpady.

Pro kohokoliv, kdo nemá čas nebo energii se zabývat likvidací starého nábytku, pračky, ledničky apod. Dokážeme odvézt jednu starou pohovku, ale také zajistit kompletní vyklizení nemovitosti. Vy se zabývejte věcmi, které vám přináší výdělky nebo radost. Starosti s odpadem můžete nechat na nás.

Vyzkoušejte nás
Přesvědčete se sami a vyzkoušejte naši aplikaci.